Princeton University Library Catalog

Krahina e Çidhnës : (histori dhe etnokulturë) / Haki Përnezha.

Author:
Përnezha, Haki [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Botime MB, 2013.
Description:
376 pages ; 21 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references (pages 359-373).
Subject(s):
ISBN:
  • 9789928172136
  • 9928172137
OCLC:
1018476576
RCP:
C - S