Princeton University Library Catalog

1981 - demonstratat e Kosovës në arkivin kombëtar të Londrës / përgatitja dhe redaktimi: Prof. assoc. dr. Sabit Syla, Prof. dr. Hamit Kaba.

Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Prishtinë : Instituti i Historisë "Ali Hadri", 2017.
Description:
498 pages ; 24 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references and index.
Subject(s):
Form/​Genre:
Quelle
Other title(s):
Njëmijë e nëntëqind e tetëdhjetë e një - demonstratat e Kosovës në arkivin kombëtar të Londrës
ISBN:
  • 9789951409605
  • 9951409601
OCLC:
1000445897
Editor:
Issuing body:
Related name:
RCP:
C - S