Princeton University Library Catalog

Trashëgimia kulturore e Kosovës : konceptete dhe kontekstet e mbrojtjes / Florina Jerliu.

Author:
Jerliu, Florina, 1969- [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Prishtinë : Botime Artini, 2017.
Description:
xiv, 201 pages : illustrations ; 21 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references (pages 181-191) and index.
Subject(s):
ISBN:
  • 9789951690386
  • 9951690386
OCLC:
1019826238
RCP:
C - S