Princeton University Library Catalog

Hulumtime linguistike dhe kulturë-historike në etnoregjionin e Rekës së Epermë / Qemal Murati.

Author:
Murati, Qemal [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Shkup : Instituti i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve, 2016.
Description:
230 pages : illustrations ; 24 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references (pages 229-230).
Subject(s):
ISBN:
  • 9786084653349
  • 6084653340
OCLC:
1001966396
Issuing body:
RCP:
C - S