Princeton University Library Catalog

Rrethana shoqërore dhe politike në Kosovë më 1918-1941 / Prof. dr. Hakif Bajrami.

Author:
Bajrami, Hakif [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Prishtinë : Botues Shkrola Print, 2017.
Εdition:
Botimi i dytë.
Description:
472 pages ; 21 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references (pages 462-469).
Subject(s):
Other title(s):
Kosova 1918-1941
OCLC:
1019880759
RCP:
C - S