Princeton University Library Catalog

Dibra në shekujt e sundimit osman : rrëfime dhe këngë Dibre / Munir Shehu ; redaktoi Behar Gjoka.

Author:
Shehu, Munir [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Botimet M&B, 2016.
Description:
124 pages ; 21 cm
Subject(s):
Form/​Genre:
  • Criticism, interpretation, etc.
  • History.
Subtitle on the cover:
  • Rrëfime dhe këngë dibrane
ISBN:
  • 9789928172952
  • 9928172951
LCCN:
2017384013
OCLC:
989520726
Editor:
RCP:
C - S