Princeton University Library Catalog

Toponimia e Çidhnës : me 110 ilustrime fotografike dhe me një fjalës të leksikut të rrallë / Haki Përnezha, Rruzhdi Bitri.

Author:
Përnezha, Haki [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Botimet M&B, 2016.
Description:
334 pages : color illustrations, maps ; 23 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references and index.
Subject(s):
ISBN:
  • 9789928172914
  • 9928172919
LCCN:
2016413549
OCLC:
985446535
Author:
RCP:
C - S