Princeton University Library Catalog

Mujë Loshi : mësues e filozof, fjalëlapidar e pajtimtar, akademik i mendimit dhe tregimit popullor / Fazli H. Hajrizi.

Author:
Hajrizi, Fazli, 1949- [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Prishtinë : Shtëpia Botuese Libri Shkollor, 2016.
Description:
286 pages : illustrations ; 24 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references (page 279).
Subject(s):
ISBN:
  • 9789951883993
  • 9951883990
  • 9789951230766
  • 9951230768
OCLC:
1013931854
Related name:
RCP:
C - S