Princeton University Library Catalog

Krisma në parlament : trazirat e 1924-ës, vrasja e dy amerikanëve dhe Avni Rustemit, roli i Beogradit dhe revolucioni pa krye i Nolit / Ylli Polovina.

Author:
Polovina, Ylli [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Botart, 2016.
Description:
203 pages ; 21 cm
Subject(s):
Form/​Genre:
History.
ISBN:
  • 9789928219053
  • 9928219052
LCCN:
2016413144
OCLC:
964321261
RCP:
C - S