Princeton University Library Catalog

Dibra e Madhe dhe Radika / M.Sc. Tofik Jegeni, Prof. Dr. Molnar Kolaneci, PhD. Saimir Shatku.

Author:
Jegeni, Tofik [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Botimet M&B, 2016.
Description:
219 pages : illustrations, maps, facsimiles ; 23 cm
Subject(s):
ISBN:
  • 9789928172679
  • 9928172676
LCCN:
2016522567
OCLC:
989519579
Author:
RCP:
C - S