Princeton University Library Catalog

Nga andrrat rinore në botën e mashtrimit : (publicistika) / Sami Repishti.

Author:
Repishti, Sami [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Instituti i Studimit të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, 2016.
Description:
442 pages ; 21 cm
Subject(s):
ISBN:
  • 9789928168580
  • 992816858X
LCCN:
2017396207
OCLC:
1005817034
RCP:
N - S