Princeton University Library Catalog

Pellasdët (Pellazgët) gjyshër të ilirëve dhe stërgjyshër të shqiptarëve / Prof. Dr. Rexhep Doçi.

Author:
Doçi, Rexhep, 1943- [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Prishtinë : [Era], 2016.
Description:
358 pages : illustrations ; 23 cm
ISBN:
  • 9789951041034
  • 9951041035
OCLC:
978711534
RCP:
C - S