Princeton University Library Catalog

Kujtesa kolektive : dëshmi dhe ngjarje (1944-1966) / Dr. Memli Krasniqi [and others].

Author:
Krasniqi, Memli [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Prishtinë : Instituti Albanologjik, 2016.
Description:
499 pages : illustrations ; 24 cm
ISBN:
  • 9789951240222
  • 9951240224
OCLC:
978303014
RCP:
C - S