Tirana : prefektët dhe nënprefektët e saj, 1912-2017 / autorë Gazmend A. Bakiu, Kastriot Dervishi ; redaktoi Gazmend A. Bakiu.

Author
Bakiu, G. A. (Gazmend A.) [Browse]
Format
Book
Language
Albanian
Published/​Created
Tiranë : Alsar - Fondacion Arsimor Kulturor Humanitar, 2017.
Description
141 pages : illustrations ; 27 cm

Supplementary Information