Princeton University Library Catalog

Mektebet dhe medresetë në Maqedoni gjatë periudhës së sundimit osman : (deri në fund të shek. XVIII-të) / Jenuz Ibraimi.

Author:
Ibraimi, Jenuz [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
  • Shkup : [publisher not identified], 2016.
  • Shkup : Furkan Print
Description:
154 pages ; 21 cm
ISBN:
  • 9786086592400
  • 6086592403
OCLC:
958113885
RCP:
C - S