Princeton University Library Catalog

Kombi shqiptar, univers historik dhe fetar : (Publicistikë). Pjesa e parë / Pirro Prifti.

Author:
Prifti, Pirro [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : ANI-print sh.p.k, 2012-
Description:
volumes : illustrations, maps ; 21 cm
Subject(s):
Form/​Genre:
History
ISBN:
  • 9789928407603 ((pjesa e parë))
  • 9928407606 ((pjesa e parë))
  • 9789928074133 ((vëllimi i tretë))
  • 9928074135 ((vëllimi i tretë))
LCCN:
2013423050
OCLC:
861335925
RCP:
C - S