Princeton University Library Catalog

Norma letrare në sistemin foljor : vështrim historik-analitik i traditës gramatikore të shqipes : monografi / Adelina Çerpja (Qosja).

Author:
Çerpja, Adelina, 1976- [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Botimet Albanologjike : Qendra e Studimeve Albanologjike, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë, 2015.
Description:
309 pages ; 24 cm
Bibliographic references:
Includes bibliographical references (pages 305-309).
Subject(s):
ISBN:
  • 9789928141323
  • 9928141320
OCLC:
962425410
RCP:
C - S