Princeton University Library Catalog

Përmbledhje proverbash dhe thëniesh / Sulltane Gjenashaj-Koliqi.

Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Prishtinë : Atunis, 2016.
Description:
319 pages ; 24 cm
Subject(s):
ISBN:
  • 9789951624527
  • 9951624529
OCLC:
1006903713
Compiler:
RCP:
C - S