Princeton University Library Catalog

Kushtetuta : bilanci dhe perspektiva : vëzhgime e mendime paraprake / Rexhep Meidani.

Author:
Meidani, Rexhep, 1944- [Browse]
Format:
Book
Language:
Albanian
Published/​Created:
Tiranë : Botimet Toena, 2009.
Description:
92 p. ; 20 cm.
Subject(s):
Constitutional lawAlbania [Browse]
ISBN:
  • 9789994314737
  • 9994314734
LCCN:
2010361340
OCLC:
553378685
RCP:
C - S